fotografavimas-filmavimas-is-oro-www.skypic.lt-6

fotografavimas-filmavimas-is-oro-www.skypic.lt

fotografavimas-filmavimas-is-oro-www.skypic.lt-13

fotografavimas-filmavimas-is-oro-www.skypic.lt-33

fotografavimas-filmavimas-is-oro-www.skypic.lt-29

silojai2

Silojai_2490big

Silojai_2495big

Silojai_2485big

2

1

IMG_8084

IMG_8065

IMG_8064

mattia-bericchia-unsplash

randy-fath unsplash

Vieta: Gailašių k., Vilniaus r. sav.

Plotas: 61 ha
Sklypai nuo 3 a iki 20 ha

Pastabos: geras privažiavimas, elektra

Kontaktams:
Romualdas
Tel. +370 69913219
El.p.  romas@valduspektras.lt

Vilniaus rajone 21 km atstumu nuo Vilniaus miesto savivaldybės keliaujant link Širvintų senuoju keliu pro Bendorėlius maždaug 60 ha plote kuriasi sklypų savininkų bendruomenė. Teritorijoje yra daugiau kaip 100 įvairaus dydžio laisvų sklypų. Dar apie 50 sklypų nupirkta. Į teritoriją įvesta elektra. Pastatytos ir pajungtos dvi modulinės elektros transformatorinės pastotės. Nutiesta keli kilometrai vidinių bei išorinių kelių, dalis iš jų padengti žvyro danga. Įrengtas vienas artezinis gręžinys. Suformuota daugiau kaip 20 vandens tvenkinių.

(puslapis redaguojamas)

 

SKLYPAI SU STATYBOS LEIDIMAIS

15,98 a namų valda Gailašių k. Vilniaus r. Patvirtintas ūkininko sodybvietės projektas. Sklypas parduodamas su suderintu projektu (164 kv. m) ir statybos leidimu. Įvesta elektra. Už 55 m vandens gręžinys. Kanalizacija vietinė. Apie 80 kv. m. sklypo teritorijos užima kūdra, kuri išsidėsčiusi keturių sklypų sandūroje. Sklypas ribojasi su vietiniu keliu. Atstumas nuo Vilniaus miesto savivaldybės 21 km. Sklypo kaina 19000 Eur.

10,18 a sklypas. Patvirtintas ūkininko sodybvietės projektas su suderintu statinio projektu (164 kv.m). Yra statybos leidimas. Įvesta elektra į sklypą. Vandens gręžinys už 70 m. Kanalizacija vietinė. Sklypas ribojasi su tvenkiniu. Atstumas nuo Vilniaus m. savivaldybės 21 km. Sklypo kaina 14500 Eur.

Žemės ūkio paskirties sklypai

202 a Kaina – 114500 Eur. Sklypas unikalus. Jame yra tvenkinys ir kūdra, per kampą sklypo prateka bevardis upelis. Tvenkinį galima išplatinti. Didesnė dalis sklypo miškas, kuris prižiūrimas kaip miško parkas. Jame yra kelios aikštės. Vyrauja ąžuolai, eglės, beržai, pušys. Sklypas tinka steigti prabangią sodybvietę, užmiesčio rezidenciją, senjorų globos namus, pramogų parką, reabilitacijos kliniką, vaikų ir jaunimo ugdymo centrą su sustiprintu gamtos pažinimo dalykų mokymu, atostogų parkus, kurie itin populiarūs Skandinavijos šalyse tampa paklausiais ir pas mus, bei kitus verslus su gausiais Japoniško sodo fragmentais. 150 m atstumu nuo sklypo pastatyta nauja modulinė trasformatorinė, įrengtas 138 m gylio artezinis gręžinys. Suformuoti servitutai komunikacijoms įrengti. Privažiavimui į kvartalą ir masyvo viduje nutiesta keli kilometrai kelių. Sklypas ribojasi su kelių šimtų ha miškų masyvu, iš kurio besiribojantys miško plotai formuojami ir prižiūrimi kaip miško parkas. Gretimi sklypai gražiai tvarkomi (įkelta viena nuotrauka). Teritorija saugi nuo triukšmo būdingo absoliučiai daugumai ežerų pakrančių Lietuvoje.

54,39 a sklype galima formuoti ūkininko sodybvietę. Sklypo pakraščiu prateka upelis. Sklypas ribojasi su dideliu tvenkiniu. Privažiavimas geras, elektra. Sklypo kaina 44500 Eur.

Dar galima rinktis keliolika sklypų variantų, kurių plotas apie 50 arų. kaina už arą svyruoja nuo 600-800 eurų.