DSC00981

DSC00982

DSC00981

DSC00983

Parduodamas 10,00 aro namų valdos sklypas Tekliūnuose, Santarvės gatvėje Nr.1. Sklypas su geru privažiavimu ir suprojektuotomis visomis komunikacijomis, skirtas vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų statybai. Į sklypą įvesta elektra.
Sklypai šioje naujai vystomoje daugiau kaip 60 sklypų gyvenvietėje suformuoti keliais detaliaisiais planais. Kiekviename sklype numatyta vieta buitinių atliekų konteineriams ir biologinio valymo įrenginiams. Taip pat kiekviename sklype Detaliuoju planu numatyta koks nors įrenginys, kuris taps bendro naudojimo ir keliems kaimyniniams sklypams. Konkrečiai šiame sklype turės būti įrengtas vandens gręžinys, kuris „tarnaus“ keturiems sklypams. Vidiniai gyvenvietės keliai suformuoti kaip atskiri sklypai turintys Unilalius Nr. Visų sklypų savininkai yra sudarę sutartis su Vilniaus raj. savivaldybe dėl kelių įrengimo. Ši prievolė pereina ir naujiems skypų įgijėjams. Šio sklypo privalumas, kad galima pasirinkti įvažiavimą iš dviejų krypčių -pietinės ir vakarinės.
Dėl daugybės priežąsčių statybų darbai šioje teritorijoje nevyko daug metų, bet tikėtina, kad išasfaltavus Plačiąją gatvę jau šiais metais prasidės statybos.

Kaina 19000 EUR